Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2014-11-07 10:59:00

Martes Sport i Diverse w Parku Handlowym Matarnia

2014-11-0711:00 — 2017-08-31 Park Handlowy Matarnia, Gdańsk

W Parku Handlowym Matarnia zostały otwarte dwa nowe salony – Martes Sport oraz Diverse. Pierwszy z nich oferuje...

Cena biletu: brak informacji

W Parku Handlowym Matarnia zostały otwarte dwa nowe salony – Martes Sport oraz Diverse. Pierwszy z nich oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe renomowanych światowych marek. Jest to debiut tej sieci w Gdańsku. Diverse to z kolei jedna z wiodących firm odzieżowych w Polsce, której oferta jest skierowana zarówno do osób ceniących miejski styl, jak i miłośników sportów ekstremalnych.

Sklep Martes Sport to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w sprzęt, odzież i obuwie takich marek jak: Arena, Hi-Tec, Magnum, Martes czy Iguana. Szeroka oferta ubrań i wyposażenia obejmuje różnorodne dyscypliny sportowe, między innymi, trekking, pływanie, jazdę na rowerze, a także szereg sportów zimowych. Dodatkowo, klienci znajdą w sklepie także liczne akcesoria do uprawiania konkurencji halowych. Martes Sport jest jedynym w Polsce dystrybutorem wielu dostępnych marek. Nowa lokalizacja wzbogaca sieć niemal 100 sklepów firmy.

Drugim nowym sklepem w Parku Handlowym Matarnia jest dobrze znana w Polsce marka odzieżowa Diverse. Proponując ubrania i dodatki w codziennym, miejskim stylu, swoją ofertę kieruje do ludzi energicznych, którzy cenią wygodę, jakość i najnowsze trendy. Dodatkowo, asortyment marki wzbogaca kolekcja Diverse Extreme Team przeznaczona dla osób aktywnych, chętnie uprawiających sport. Wśród produktów tej limitowanej serii klienci znajdą wiele rozwiązań wzorniczych, poprawiających komfort aktywnego życia, jak liczne kieszenie, ściągacze czy oddychające materiały.

– Otwarcie salonu Diverse w Parku Handlowym Matarnia to efekt nie tylko popularności firmy, ale i odpowiedź na potrzeby naszych klientów, oczekujących koncentracji dużych marek w jednym miejscu. Z kolei uruchomienie pierwszego w Gdańsku, a drugiego w Trójmieście sklepu sieci Martes Sport wzbogaca naszą ofertę akcesoriów do uprawiania różnych dyscyplin sportowych o marki dotychczas niedostępne – mówi Andrzej Hnatiuk, Dyrektor Parku Handlowego Matarnia.

Martes Sport zajął powierzchnię prawie 1000 mkw. i został usytuowany obok sklepu Sephora, natomiast sklep odzieżowy Diverse jest zlokalizowany w pobliżu H&M.

Miejsce wydarzenia

Logo: Park Handlowy Matarnia

Park Handlowy Matarnia

Złota Karczma 26
01-001 Gdańsk

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus